Kredi Kartı ile Fatura Ödeme Kolaylığı

3.02.2015 09:00

Geliştirmeye devam ettiği hizmetlerine bir yenisini ekleyen Gediz, siz değerli müşterilerine elektrik faturalarını kredi kartı aracılığı ile ödeme imkânı sunmaya başlamıştır. İzmir ve Manisa illerindeki müşterilerimiz, güncel veya ödenmemiş geçmiş dönem elektrik fatura ödemelerini kredi kartlarına 2 ile 9 aya varan taksitlendirmeyle yapabileceklerdir.

Enerjisini Gediz ’den alan tüketiciler, güncel elektrik faturalarını veya ödenmemiş geçmiş dönem elektrik faturalarını, kredi kartı ile taksitli ödeyebilecekler. Akbank (Axess Card), Denizbank (Bonus Card), İş Bankası (Maximum Card), Garanti Bankası (Bonus Card) ve Yapı Kredi Bankası (World Card) ile yapılan anlaşmalar kapsamında, şimdilik Gediz Müşterilerine elektrik tüketimi fatura ödemelerinde tek çekim imkânı sunulamamaktadır. Taksitli fatura ödemelerinden doğabilecek vade farkı, ilgili bankalar tarafından belirlenmekte ve müşteriye yansıtılmaktadır.

Faturalarını kredi kartı ile taksitli ödemek isteyen müşteriler, kendilerine en yakın Gediz Elektrik Müşteri İlişkileri Merkezini (MİM) bu linkten öğrenebilirler.


Hakkımızda
Müşteri Hizmetleri
Kampanyalar
Bilgi Ekranı
Müşteri İlişkileri Merkezleri
Menu